Rekonstrukce KOUPELNY a WC rss

Provádíme rekonstrukce bytového jádra, koupelen, elektroinstalace, vodoinstalace, montáž topení a další stavební práce.Rekonstrukce koupelny a záchodu netrvá dlouho a není příliš složitá. Výsledek vždy stojí za to.


Rekonstrukce koupelen

Rekonstrukce koupelenRekonstrukce bytových jader, koupelen i celých bytů.Rekonstrukce bytového jádra vám zajistí nejen více prostoru, ale především možnost vybavit a přestavět koupelnu podle vašich představ.

Rekonstrukce koupelny v paneláku

Rekonstrukce koupelny v panelákuRekonstrukce bytového jádra v paneláku či stavbu koupelny v jakémkoliv typu zástavby obvykle realizujeme dodávkou díla na klíč.

Rekonstrukce WC

Rekonstrukce WCV rámci rekonstrukce bytového jádra přichází na řadu i výměna záchodové mísy, nebo klozetu.Postavit, či zavěsit? Zabudovat jej do podlahy tak, jak bylo vždy zvykem, nebo využít možností moderních instalačních systémů a dovolit klozetu povznést se nad pevnou zem?

Obklady a dlažba do koupelny

Obklady a dlažba do koupelnyObklady a dlažba do koupelny jsou nepostradatelným prvkem každé moderní koupelny, protože dotvářejí celkový vzhled interiéru. Zařiďte si koupelnu přesně podle vašich představ a vyberte si ty správné obklady do koupelny. Vhodně zvolená barva a typ obkladů do koupelny dodají interiéru jedinečný charakter a mohou ji opticky zvětšit a zútulnit.


Plastová okna a dveře

Náhodná fotografie z našeho portfolia

04032012171.jpg

STATISTIKA

TOPlist
Počítadlo.cz