Podkrovní byt inspirace rss

Chcete vaši půdu proměnit v kvalitní půdní vestavbu pro pohodlné a hezké bydlení?Povedlo se vám získat půdu nebo podkroví domu pro váš byt, máte zodpovězeny otázky, které se týkají statiky, střešní krytiny a oken a přemýšlíte jak dál? Půda a podkroví je zcela originální prostor a jako k takovému je nutno k němu přistupovat nejen při výběru materiálů a technologií stavby, ale i při zařizování interiéru. 

Moderním stavebním materiálem dnešní doby, hojně využívaným i při rekonstrukci půdních prostor, je bezesporu sádrokarton. Jeho nespornou výhodou je, že patří mezi systémy takzvaného suchého zdění. Při práci s ním nepotřebujeme ani maltu ani štuk. Právě díky těmto přednostem našel bohaté uplatnění při rekonstrukcích interiérů nejrůznějších typů a na stavbách.

Použití sádrokartonu při rekonstrukcích nebo dodatečné změně vnitřních dispozic interiéru je velmi různorodé. Snadno z něj postavíme příčky, vytvoříme prostor pro vestavěnou šatnu, snížíme příliš vysoký strop ubírající teplo. Příčky ze sádrokartonu mohou prostor předělovat nejenom opticky, ale i akusticky. Vždy záleží na tloušťce příčky a na jejím vyplnění vhodným izolačním materiálem. Hlukovou nepropustnost je možné zvýšit také více vrstvami obkladu, zdvojením nebo zesílením příčky.

Pokud potřebujete načerpat inspiraci, podívejte se na některé naše fotky.


Půdní vestavby

Půdní vestavbyChcete vaši půdu proměnit v kvalitní půdní byt pro pohodlné a hezké bydlení? Kontaktujte nás, víme jak na to.


Plastová okna a dveře

Náhodná fotografie z našeho portfolia

izolace betonu.jpg

STATISTIKA

TOPlist
Počítadlo.cz