REKONSTRUKCE JÁDER

  • Zajišťujeme VŠE - bytové jádro na klíč a bez starostí (práce ZEDNICKÉ, OBKLADAČSKÉ. INSTALATÉR, ELEKTRO vč. revizí)

 

 

  • Dodáváme a montujeme levnější KUCHYŇSKÉ LINKY a spotřebiče
  • Provádíme MALÍŘSKÉ PRÁCE, PVC, KOBERCE, PLOVOUCÍ PODLAHY vše za rozumnou cenu.
  • Zavolejte nám, nabízíme ZKUŠENOST, SLUŠNOST, SPOLEHLIVOST, pracujeme dle smlouvy o dílo se ZÁRUKOU

 

Každá rekonstrukce koupelny je pro nás výzvou, snažíme se respektovat přání zákazníka a současně zajistit proveditelnost rekonstrukce bytového jádra po technické stránce. Poradíme jak s vhodným dispozičním řešením, tak s výběrem obkladů a zařizovacích předmětů.

Koupelnou ale vše nekončí, ba naopak, spíš začíná. Zrealizujeme pro Vás rekonstrukci celého bytu – elektroinstalace, podlahy, štuky, dveře, kuchyně.

Rekonstrukce bytu je nepoměrně náročnější a různorodější záležitost, než rekonstrukce samotné koupelny.

Cenu proto určíme individuálně na základě vašich požadavků při konzultaci s jedním z našich techniků. Závisí velmi na rozsahu prováděných prací. Základem však bývá rekonstrukce koupelny (bytového jádra).

Uvádět zde cenu rekonstrukce celého bytu by mohlo být zavádějící. Pohybuje se od 200 tis. Kč až do částek okolo 1 mil. Každý má jiné nároky a každý byt je v jiném stavu a každý byt poskytuje jiné možnosti. Někdy si přímo říká o dispoziční změny, někdy jsou změny z důvodu zvoleného konstrukčního systému domu omezené. Proto je třeba, abyste se v případě zájmu domluvili na schůzce s naším technikem na tel. 776 307 561. Ten vám  zdarma vypracuje rozpočet na rekonstrukci bytu přesně podle vašich požadavků. V neposlední řadě vám může ukázat, jak jsme právě váš typ bytu v minulasti realizovali.

Bytová jádra byla vyráběna ve dvou konstrukčních variantách. Rozšířenější variantou (cca 95% trhu) jsou bytová jádra vyrobená jako tzv. lehká prefabrikace. Stěny kompletu byly sestavovány z polystyrenových desek, dřevěného rámu a na opláštění byl ve značné míře používán umakart. Podlahu tvořily u sektorových typů dřevotřískové desky opatřené nášlapnou vrstvou z PVC . Některé typy byly dodávány rovněž s podhledovou konstrukcí a tu tvořily tenké, rovněž umakartové desky. Druhou, méně rozšířenou variantou, jsou bytová jádra železobetonová (cca 5% trhu). Ta byla vyráběna jako stavebnicová (bez podlahy a stropu) a jako kompaktní monobloky (včetně podlahy a stropu). Výhodou těchto jader je nesporně delší životnost a zásadní nevýhodou je značná váha oproti jádrům lehké prefabrikace. U obou typů je shodné sanitární vybavení ve formě toho základního vana(v horším případě pouze 120cm), umyvadlo a klozetová mísa. Ještě než začneme s návrhem rekonstrukce, je potřeba zjistit, jak je řešeno vaše stávající bytové jádro. Jeho konstrukce může výrazně ovlivnit možnosti posouvání příček, přilehlé panely nebo nosné cihlové zdi limitují maximální možné rozměry koupelny a také uspořádání zařizovacích předmětů. Dnes si představíme nejčastější typy bytových jader. Jejich označení pomocí písmen napovídá, které části je možné měnit, tvar písmene tedy značí příčky, které se vyzdívají z pórobetonových tvárnic(y-tong).

 


Rekonstrukce KOUPELNY a WC

Provádíme kompletní rekonstrukce koupelen. Provádíme rekonstrukce bytového jádra, koupelen, elektroinstalace, vodoinstalace, montáž topení a další stavební práce.

Podkrovní byt inspirace

Chcete vaši půdu proměnit v kvalitní půdní vestavbu pro pohodlné a hezké bydlení?Povedlo se vám získat půdu nebo podkroví domu pro váš byt, máte zodpovězeny otázky, které se týkají statiky, střešní krytiny a oken a přemýšlíte jak dál? Půda a podkroví je zcela originální prostor a jako k takovému je nutno k němu přistupovat nejen při výběru materiálů a technologií stavby, ale i při zařizování interiéru.

Rekonstrukce kuchyně

Již při samotném návrhu rekonstrukce bytového jádra, obzvláště v panelových bytech, je vhodné také myslet na uspořádání budoucí kuchyně a její následné realizace.

Plastová okna a dveře

Náhodná fotografie z našeho portfolia

betonování podesty.jpg

STATISTIKA

TOPlist
Počítadlo.cz